prastia 2 in 1

Prezentăm și explicăm diferite prăștii, fiecare cu particularitățile ei, pentru a ne face o idee care praștie se pretează cel mai bine la stilul nostru de tragere.
claurekinu

prastia 2 in 1

Mesajde claurekinu » Sâm Ian 09, 2016 3:54 pm

Imagine

Imagine

Imagine

Va salut si un an nou fericit tuturor azi de dimineata bandumi cafeaua mi-a venit o ideie sa fac o prastie 2 in 1 adica sa nu car dupa mine 2 prasti mai bine sa car una si cu 2 intrebuintar adica cu benzi si cu tuburi sau cu benzi simple si cu benzi duble in imagine aveti desenui ce mi-a venit mie in cap nu stiu daca este o ideie buna sau una proasta eu am sa astept si comentarile voastre si daca este o ideie buna o sa o fac si o sa o testez dupa care o sa trimit modelul la daniel sa o faca si el sa o puna la vinzare se pot face si alte modele dar mie personal asta imi place si cred ca de luni daca am timp ma pun sa o fac sa vad ce iese la urma eu am facut pegasus si pickle fork mie personal imi plac aceste modele una se trage printre furci si una peste cap astept comentarile voastre sper ca vam dat o ideie buna
Daniel

Re: prastia 2 in 1

Mesajde Daniel » Sâm Ian 09, 2016 7:25 pm

Salut si La multi ani,

Ideea de a avea o prastie care trage peste cap si una care trage printre furci nu este noua si nici rea, dar acestea sunt raritati.
Nu vreau sa comentez nici pro, nici contra, pentru ca nu am avut ocazia sa trag cu o prastie dubla. Claudiu era destul de entuziasmat de idee. :)

Mai jos niste poze de la A+ Slingshots, pe tema asta.

Imagine

Imagine

Imagine

Înapoi la “Prăștii”