Marius - Cluj

Înainte de postarea pe forum, o prezentare scurtă despre tine nu strică.
Poți pune și o câteva poze cu prăștiile tale.
Maxy75

Marius - Cluj

Mesajde Maxy75 » Mar Mar 29, 2016 11:49 am

Salut,

Numele meu este Marius, am 41 de ani si marturisesc ca nu am tras cu prastia de ... ieri. :D
In fiecare zi incerc sa ma las, dar nu pot!

Am ca pasiune, mostenita de la tata, orice este legat de arme si tehnologiile folosite. Sunt intereseat de orice de la catapulte la submarine nucleare, de la prastii la raza mortii a lui Tesla.

Drept urmare, conform legislatiei in vigoare, si a starii civile m-am limitat la o colectie de replici airsoft si prastii :roll:. Am facut destul de multa munca de documentare in ambele domenii, din pacate nu am timpul necesar sa aplic tot ce am invatat.

De aceea ii multumesc lui Daniel pentru initiativa sa! ;)

Actualmente detin un stejar cu benzi duble theraband si un Klingon cu tuburi dublate rosii.

Multumesc,
Marius
Erno

Re: Marius - Cluj

Mesajde Erno » Sâm Apr 30, 2016 2:40 pm

Salut!
Bine ai venit printre noi! :D
Pasiunea asta nu are varsta sau limite. Ne bucuram cand pe forum descoperim oameni noi pasionati de prastie si de aceea incercam sa facem aceasta comunitate sa creasca.
Acum ca ne si cunoastem o sa ne fie mult mai usor sa schimbam si ceva parei/opinii.

Iti spun inca o data bun venit si sper sa iti putem fii de folos in orice mod posibil in ceea ce priveste prastia! :)

Înapoi la “Prezintă-te pe tine și prăștiile tale!”